Home Page Slider

  • sp42zaprasza
  • 4
  • 7
  • klasa IV

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2012/2013

 We wszystkich częściach egzaminu gimnazjalnego uczniowie osiągnęli wysokie wyniki mieszczące się w 7 staninie.
Nasza szkoła, od początku istnienia gimnazjum osiąga wyniki wyższe od średniej krajowej i wojewódzkiej.

Najlepsi uczniowie

Rok szkolny 2015/2016

 

Mieczkowska Gabriela kl. III A średnia: 5,20
Sokołowski Marek kl. I B średnia: 5,13
Czarkowska Aleksandra kl. III A średnia: 5,13
Kalinowska Joanna kl. III A średnia: 5,06
Truskolaska Martyna kl. III A średnia: 5,06
Kopczuk Aleksandra kl. I C
średnia: 5,00
Łukaszewicz Natalia kl. II A średnia: 5,00
Połubińska Paulina kl. II A średnia: 5,00
Hanczaruk Bartosz kl. III A średnia: 5,00
Bańka Feliks kl. I A średnia: 4,93
Cybulińska Aleksandra kl. I B średnia: 4,93
Siniło Zuzanna kl. II A średnia: 4,87
Karpińska Kamila kl. I B średnia: 4,85

Rok szkolny 2014/2015

Sokołowska Martyna kl. IIIA średnia: 5,93
Kalinowska Joanna kl. IIA średnia: 5,47
Mieczkowska Gabriela kl. IIA średnia: 5,37
Kulenko Kamil kl. IB średnia: 5,40
Czarkowska Aleksandra kl. IIA średnia: 5,33
Hanczaruk Bartosz kl. IIA średnia: 5,27
Truskolaska Martyna kl. IIA średnia: 5,27
Andrearczyk Magdalena kl. IIIA średnia: 5,20
Kalinowski Kacper kl. IIA średnia: 5,07
Połubińska Paulina kl. IA średnia: 5,07
Łukaszewicz Natalia kl. IA średnia: 5,00
Chalamońska Justyna kl. IIB średnia: 5,00
Augustynowicz Martyna kl. IIIB średnia: 5,00
Półtorak Justyna kl. IIIB średnia: 5,00
Regucka Magdalena kl. IIIB średnia: 5,00

Laureaci konkursów przedmiotowych

 

Rok szkolny 2015/2016

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z geografii

Martyna Truskolaska kl. III a – laureatka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z biologii

Gabriela Mieczkowska kl. III a – laureatka

Rok szkolny 2014/2015

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Bartosz Hanczaruk kl. IIa

Rok szkolny 2013/2014

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

Łukasz Laskowski kl. IIId
Krzysztof Mikulski kl. IIIb

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Łukasz Laskowski kl. IIId

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Michał Wojtulewicz kl. IIIa

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Anna Danilczuk kl. IIIa

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Magdalena Lupa kl. IIId
Justyna Półtorak kl. IIb

Finaliści konkursów przedmiotowych

 

Rok szkolny 2015/2016

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego

Alicja Wiśniowiecka kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

Alicja Wiśniowiecka kl. III b – finalistka

Rok szkolny 2013/2014

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

Jędrzej Chojnowski kl. IIIc

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

Magdalena Lupa kl. IIId

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:

Justyna Półtorak kl. IIb

Wojewódzki Konkurs Fizyczny:

Łukasz Laskowski kl. IIId

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2016/2017

DSC 0116

III Miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w piłce koszykowej dziewcząt

mp u14 futsal

I Miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w piłce nożnej
I Miejsce w Turnieju piłki nożnej kobiet Nevezis Cup na Litwie
IV Miejsce w Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet U-14

Rok szkolny 2015/2016

Kamila Gryko - I miejsce w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym, klasyfikacja indywidualna gimnazja dziewczęta

III miejsce w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym, klasyfikacja drużynowa gimnazja dziewczęta

Inne konkursy

Rok szkolny 2016/2017

 

bezp na 6

Feliks Bańka, Magdalena Kosowska, Marek SokołowskiI miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo na 6" zorganizowanym przez Straż Miejską w Białymstoku oraz Biuro Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego.


paulina

Paulina Połubińska z kl. III a zajęła III miejsce w kategorii literackiej Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko - Literacko - Fotograficznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa podlaskiego „Leśmianowskie światy”


 

 julka

Julia Sadowska z kl. I d zdobyła wyróżnieniew kategorii fotografia Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko - Literacko - Fotograficznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa podlaskiego „Leśmianowskie światy”


 HPIM1349

Monika Tereszkiewicz, uczennica klasy IIIa - III miejsce w 6 edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Tylko anioły do mnie wysyłaj”


 

marcela

Marcela Bałakier - III miejsce w konkursie ”Czy znasz twórczość Anny Łaciny?”


 Rok szkolny 2015/2016

brd 16

Mariusz Łoś, Piotr Bykowski, Kacper Gudalewski – I miejsce dryżynowo w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - finał wojewódzki.


Mariusz Łoś - III miejsce indywidualnie, Kacper Gudalewski - V miejsce indywidualnie, Piotr Bykowski - VI miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - finał wojewódzki


DSC089911

Mariusz Łoś, Piotr Bykowski, Kacper Gudalewski – I miejsce dryżynowo w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - finał powiatowy Miasto Białystok.


Mariusz Łoś - I miejsce indywidualnie, Kacper Gudalewski - II miejsce indywidualnie, Piotr Bykowski - III miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - finał powiatowy Miasto Białystok.


Archiwum aktualności